Açıklama
* 1 Gruplu
* Yarı otomatik
* Buhar çıkışlı
* Sıcak su çıkışlı
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 400 |
| BOY (mm) | 545 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 530 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 50 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 48 |
| HACİM (m3) | 0,11 |
| VOLT | 230 V / NPE |
| FREKANS | 50-60 |
| BOILER HACMİ | 5 |
| BOILER ISITICI GÜCÜ | 1800 W |
| ÜRÜN MENŞEİ | İtalya |
| MARKA | NUOVA SIMONELLI |

* 1 Gruplu
* Yarı otomatik
* Buhar çıkışlı
* Sıcak su çıkışlı
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 400 |
| UZUNLUĞU (mm) | 545 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 530 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 50 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 48 |
| HƏCM (m3) | 0,11 |
| VOLT | 230 V / NPE |
| TEZLİK | 50-60 |
| BOYLER HƏCMİ | 5 |
| BOYLER İSİTMƏ GÜCÜ | 1800 W |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| MARKA | NUOVA SIMONELLI |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.