Açıklama
- Gerçek Pizza Ustası
- Pizzayı gerçekten pişirmek için sadece sıcaklık olması yeterli değildir.
- EGS Master, geliştirdiği pişirme teknolojisi ile sıcaklığa hükmeder.
- Bu teknoloji ile pizza kalbinden pişer…
| Kat Sayısı | 2 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 1040x720x180 |
| Dış Ebatlar (mm) | 1485x1040x1850 |
| Güç (KW) | 20 kW 3 NAC / 400V |
| Ağırlık | 330 kg |
| Kapasite | 35x45cm 8 Tepsi, 60x40cm 4 Tepsi, Ø50 cm 4 Pizza, Ø30 cm 12 Pizza |

| Mərtəbə Sayı | 2 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 1040x720x180 |
| Dış Ölçüləri (mm) | 1485x1040x1850 |
| Güc (KW) | 20 kW 3 NAC / 400V |
| Çəki | 330 kq |
| Tutumu | 35x45sm 8 Tepsi, 60×40 sm 4 Tepsi, Ø50 sm 4 Pizza, Ø30 sm 12 Pizza |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.