Açıklama
- Özel tasarlanmış raflar ile 1/1 gastronom veya 60×40 tepsi için kullanılabilir.
- Tekerlekler opsiyoneldir.
- Halojen aydınlatma lambası
- Konveksiyonlu fırınlar için demonte edilebilir tepsi raflı masa.
- Komple paslanmaz çelik
| Dış Ebatlar (mm) | 940x750x900 |
|---|---|
| GN Kapasitesi | – |
| Tepsi Aralığı | 70 mm |
| Ağırlık | 30 kg |
| Tepsi Kapasitesi | 40×60 cm 12 tepsi |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 940x750x900 |
|---|---|
| GN Tutumu | – |
| Tepsi Aralığı | 70 mm |
| Çəki | 30 kq |
| Tepsi Tutumu | 40×60 sm 12 tepsi |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.