Açıklama
- Özel Isı iletken sistemi
- 300°C Thermostat Control
| Kapasite | 60×35 cm plate |
|---|---|
| Güç (KW) | 4 kW / 2 NAC 400 V |
| Dış Ebatlar (mm) | 630x470x320 |
| Ağırlık | 45 kg |

| Tutumu | 60×35 cm plate |
|---|---|
| Güc (KW) | 4 kW / 2 NAC 400 V |
| Çöl Ölçülər (mm) | 630x470x320 |
| Çəki | 45 kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.