Açıklama
*Paslanmaz gövde.
* Kullanım alanı 19 cm.
*Tek kapaklı.
*Termostat kontrollü 50-300 C
*Isıya dayanıklı kulp.
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 300 |
| BOY (mm) | 320 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 300 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 19 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,2000 |
| VOLT | 230 V |
| FREKANS | 50-60 Hz |
| ÜRÜN MENŞEİ | TÜRKİYE |
| MARKA | Öztiryakiler |

*Paslanmaz gövde.
* Kullanım alanı 19 cm.
*Tek kapaklı.
*Termostat kontrollü 50-300 C
*Isıya dayanıklı kulp.
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 300 |
| UZUNLUĞU (mm) | 320 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 300 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 19 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,2000 |
| VOLT | 230 V |
| TEZLİK | 50-60 Hz |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.