Açıklama
- Gerçek Pizza Ustası
- Pizzayı gerçekten pişirmek için sadece sıcaklık olması yeterli değildir.
- EGS Master, geliştirdiği pişirme teknolojisi ile sıcaklığa hükmeder.
- Bu teknoloji ile pizza kalbinden pişer…
| Kat Sayısı | 1 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 820x820x180 |
| Dış Ebatlar (mm) | 1250x1140x1380 |
| Güç (KW) | 8 kW 3 NAC / 400V |
| Ağırlık | 160 kg |
| Kapasite | Ø40cm 4 Pizza, 40x40cm 4 Tepsi, 80x40cm 2 Tepsi, 60x40cm 2 Tepsi, 35×45(1000gr) 4 Tepsi |

| Mərtəbə Sayı | 1 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 820x820x180 |
| Dış Ölçüləri (mm) | 1250x1140x1380 |
| Güc (KW) | 8 kW 3 NAC / 400V |
| Çəki | 160 kq |
| Tutumu | Ø40sm 4 Pizza, 40x40sm 4 Tepsi, 80x40sm 2 Tepsi, 60x40sm 2 Tepsi |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.