Açıklama
Küçük işletmeler, ofisler ve evler için çok uyğun. Ayrı su deposu vardır. Su tesisatı olmayan alanlar için uyğundur.
Şartname
| Advaised günlük çıktı | 30 bardak |
| Saatlik çıkışı (Espresso) | 100 bardak |
| Saatlik sıcak su çıkışı | 15L |
| Su tankı kapasitesi | 4L |
| Fasulye hazne kapasitesi | Yakl. 1*500g |
| Alanları hazne kapasitesi | Yaklaşık 70 adet, 10 g/adet |
| Güç kaynağı | 220-240V 50/60HZ 1.45KW |
| Boyut (W * L * H) | 34*50*43cm |
| Ağırlık | 15KG |


Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.