Açıklama
* Kesme derinliği ayarlanabilir
* Tüm döner türlerini kesmeye uygundur
* Su geçirmez
* Sökmeden yıkanabilir
* CE belgelidir
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 360 |
| BOY (mm) | 280 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 140 |
| SAP BOYU (mm) | 0,004 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 4,25 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 310 |
| HACİM (m3) | 230 |
| KAPASİTE | 155 |
| SOĞUTMA KAPASİTESİ | 230V / NPE |
| SOĞUTUCU GAZ | 50 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,09 |
| VOLT | 220/240 V / NPE |
| FREKANS | 50/60 |
| DURULAMA SUYU SICAKLIĞI | IPX5 |
| LPG GAZ TÜKETİMİ | Türkiye |
| ÜRÜN MENŞEİ | TÜRKİYE |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |

* Kesme derinliği ayarlanabilir
* Tüm döner türlerini kesmeye uygundur
* Su geçirmez
* Sökmeden yıkanabilir
* CE belgelidir
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 360 |
| UZUNLUĞU (mm) | 280 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 140 |
| SAP UZUNLUĞU (mm) | 0,004 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 4,25 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 310 |
| HƏCM (m3) | 230 |
| TUTUMU | 155 |
| SOYUTMA TUTUMU | 230V / NPE |
| SOYUDUCU QAZ | 50 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,09 |
| VOLT | 220/240 V / NPE |
| TEZLİK | 50/60 |
| QORUMA SİNİFİ | IPX5 |
| LPG QAZ İSTİFADƏSİ | TÜRKİYƏ |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.