Açıklama
* 1 Gruplu
* Dozaj Ayarlı
* Manuel su doldurmalı
* Su tankı 2 lt
* Paslanmaz dış kasa
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 300 |
| BOY (mm) | 400 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 400 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 15 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 16 |
| HACİM (m3) | 0,0500 |
| VOLT | 230 V / NPE |
| FREKANS | 50 |
| BOILER HACMİ | 2 |
| BOILER ISITICI GÜCÜ | 1200 W |
| ÜRÜN MENŞEİ | İtalya |
| MARKA | NUOVA SIMONELLI |

* 1 Gruplu
* Dozaj Ayarlı
* Manuel su doldurmalı
* Su tankı 2 lt
* Paslanmaz dış kasa
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 300 |
| UZUNLUĞU (mm) | 400 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 400 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 15 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 16 |
| HƏCM (m3) | 0,0500 |
| VOLT | 230 V / NPE |
| TEZLİK | 50 |
| BOYLER HƏCMİ | 2 |
| BOYLER İSİTMƏ GÜCÜ | 1200 W |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| MARKA | NUOVA SIMONELLI |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.