Açıklama
Full Otomatik Kahve Makinesi, Ayrı Su Ve Buhar Musluklu
İlave olarak Toz kahve, kuru süt tozu, toz çikolata ve.s gibi öğütülmüş içecekler karışıtı yapma özelliğine sahipdir.
Şartname
| Advaised günlük çıktı | 300 bardak |
| Saatlik çıkış | Tek | Çift |
| Espresso | 156 | 210 |
| Americano | 120 | 150 |
| Cappuccino | 105 | / |
| Saatlik sıcak su çıkışı | 30L |
| Su tankı kapasitesi | 4L |
| Fasulye hazne kapasitesi | Yakl. 2*1200g |
| Alanları hazne kapasitesi | Yaklaşık 100 adet, 10 g/adet |
| Güç kaynağı | 220-240V 50/60HZ 2500-2900W |
| Boyut (W * L * H) | 34*54*83cm |
| Ağırlık | 45KG |
| | |
| 4L su deposu | Evet |
| Musluk suyu Cupply |
| Çift kazan sistemi |
| Çift pompa sistemi |
| Iki öğütücüler |
| Iki tozu Hoppers | Yok | Evet |
| Ayrı sıcak su musluğu | Evet |
| Ekran yapılandırması | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Ekran boyutu | 10.1″ |
| Ekran şekli | Yanal |
| Değiştirme süt bir sert | Evet |
| Süt kahve |
| Içecek çeşitli | > 30 seçenekleri |
| Metal bira vücut | Evet |
| Bira çıkarılabilirlik |
| Buzlu kahve |
| Süt sistemi zaman temiz |
| Süt sistemi otomatik temiz |
| 3.5L soğutucu ve kupa ısıtıcı | Isteğe bağlı |
| 8L buzdolabı | Isteğe bağlı |
Teknik Özellikler
Təklif olunan gündəlik məhsul 300 fincan
Saatlıq çıxış Single Double
Espresso 156 210
Americano 120 150
Kapuçino 105 /
Saatlıq isti su çıxışı 30L
Su çəninin tutumu 4L
Qabın tutumu Təqribən. 2*1200q
Sahə bunkerinin tutumu təxminən 100 ədəd, 10 q/pc
Enerji təchizatı 220-240V 50/60HZ 2500-2900W
Ölçü (W*L*H) 34*54*83sm
Çəkisi 45 KG
4L su çəni Bəli
Kran suyu Cupply
Cüt kombi sistemi
Cüt nasos sistemi
2 üyüdücü
2 Toz Bunkeri Xeyr Bəli
Ayrı isti su kranı Bəli
Ekran konfiqurasiyası Sensor toxunma ekranı
Ekran ölçüsü 10.1″
Südlü qəhvə
İçki çeşidi > 30 seçim
Metal korpusu bəli
Buzlu qəhvə
Süd sistemi təmiz olduqda
Süd sistemi avtomatik təmizlənir
3.5L soyuducu və stəkan qızdırıcı Opsional
8L soyuducu Opsional
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.