Açıklama
- 2 Kademeli Kızılötesi Isıtıcı
- Paslanmaz çelik dolap
| Kapasite | 1/1 GN |
|---|---|
| Güç (KW) | 0,5 Kw / 240 V |
| Dış Ebatlar (mm) | 400 x 640 x 1230 |
| Ağırlık | 35 kg |

| Tutumu | 1/1 GN |
|---|---|
| Güc (KW) | 0,5 Kw / 240 V |
| Çöl Ölçülər (mm) | 400 x 640 x 1230 |
| Çəki | 35 kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.