Açıklama
- Paslanmaz Çelik Pisirme Kazanı
- Üst ve Alt ayrı kontrol edilen brülörler
- Kaya yünü izolasyon ile maksimum verimlilik
- Tam otomatik Gaz emniyet sistemi
- Dogal refrakter pisirme yüzeyi
- Halojen aydınlatma lambası
| Kapasite | Ø30 cm 6 Pizza |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 615x1000x160 |
| Dış Ebatlar (mm) | 1000x1350x500 |
| Güç (KW) | 20 kW |
| Tüketim | NG:2,094 m³/h / LPG:1,549 kg/h |
| Ağırlık | 150 kg |

| Tutumu | Ø30 sm 6 Pizza |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 615x1000x160 |
| Çöl Ölçüləri (mm) | 1000x1350x500 |
| Güc (KW) | 20 kW |
| İstehlak | NG:2,094 m³/h / LPG:1,549 kg/h |
| Çəki | 150 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.