Açıklama
- Arabalı sistem
- Emniyet ventili
| Güç (KW) | 35 kW |
|---|---|
| Ağırlık | 88 Kg |
| Dış Ebatlar (mm) | 700x950x550 |
| Tüketim | NG:3,66 m³/h LPG:2,70 kg/h |

| Güc (KW) | 35 kW |
|---|---|
| Çəki | 88 Kq |
| Çöl Ölçüləri (mm) | 700x950x550 |
| İstehlak | NG:3,66 m³/h LPG:2,70 kg/h |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.