Açıklama
- Arabalı sistem
- Emniyet ventili
| Güç (KW) | 28 kW |
|---|---|
| Ağırlık | 55 Kg |
| Dış Ebatlar (mm) | 600x850x550 |
| Tüketim | NG:2,95m³/h LPG:2,20kg/h |

| Güc (KW) | 28 kW |
|---|---|
| Çəki | 55 Kq |
| Çöl Ölçüləri (mm) | 600x850x550 |
| İstehlak | NG:2,95m³/h LPG:2,20kg/h |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.