Açıklama
- Paslanmaz çelik gövde
- Hamur kalınlık ayar mekanizması
| Kapasite | Ø40 cm |
|---|---|
| Güç (KW) | 0,37 Kw / 230 V |
| Ebatlar (mm) | 530x530x660 |
| Ağırlık | 25 kg |

| Tutumu | Ø40 sm |
|---|---|
| Güc (KW) | 0,37 Kw / 230 V |
| Ölçüləri (mm) | 530x530x660 |
| Çəki | 25 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.