Açıklama
- Özel çift camlı kapaklar
- Komple Taş Kaplı Pişirme Kazanı
- Taşların içine yerleştirilmiş rezistanslar
| Dış Ebatlar (mm) | 1240x840x670 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 920x620x140 |
| Kapasite | Ø25 cm 6+6 Pizza |
| Güç (KW) | 14 kW / 3 NAC 400 V |
| Ağırlık | 198 kg |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 1240x840x670 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 920x620x140 |
| Tutumu | Ø25 sm 6+6 Pizza |
| Güc (KW) | 14 kW / 3 NAC 400 V |
| Çəki | 198 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.