Açıklama
- Özel çift camlı kapaklar
- Komple Taş Kaplı Pişirme Kazanı
- Taşların içine yerleştirilmiş rezistanslar
| Dış Ebatlar (mm) | 750x775x450 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 620x510x140 |
| Kapasite | 60×40 – 3 Tepsi |
| Güç (KW) | 4,9 kW / 2 NAC 400 V |
| Ağırlık | 74 kg |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 750x775x450 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 620x510x140 |
| Tutumu | 60×40 – 3 Tepsi |
| Güc (KW) | 4,9 kW / 2 NAC 400 V |
| Çəki | 74 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.