Açıklama
- Basit ve kullanışlı tasarım.
- GN için eksra raf(opsiyonel)
- Dayanıklı sıcaklık kontrol termostatı (0-250°C) ve zaman ayarı (0-90 dk.) , süre bitiminde otomatik kapanma .
- Halojen Aydınlatma lambası.
| Dış Ebatlar (mm) | 590x730x560 |
|---|---|
| Güç (KW) | 3,2 kW / 240 V |
| GN Kapasitesi | 2/3 GN |
| Tepsi Aralığı | 70 mm |
| Ağırlık | 37 kg |
| Tepsi Kapasitesi | 4 adet /35×40 cm |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 590x730x560 |
|---|---|
| Güc (KW) | 3,2 kW / 240 V |
| GN Tutumu | 2/3 GN |
| Tepsi Aralığı | 70 mm |
| Çəki | 37 kq |
| Tepsi Tutumu | 4 ədəd /35×40 sm |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.