Açıklama
- Çift katlı, taş tabanlı pizza fırını
- Aydınlatma lambası ve camlı kapaklar
- Bağımsız üst ve alt 400°C termostatlı
- Kayayünü ile en iyi seviyede ısı izolasyonu
- Yükseltilmiş pişirme kazanı
| Dış Ebatlar (mm) | 726x655x600 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 510x510x130 |
| Kapasite | Ø25 cm 4+4 Pizza |
| Güç (KW) | 8 kW / 3NAC 400 V |
| Ağırlık | 75 kg |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 726x655x600 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 510x510x130 |
| Tutumu | Ø25 sm 4+4 Pizza |
| Güc (KW) | 8 kW / 3NAC 400 V |
| Çəki | 75 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.