Açıklama
* FR 7,5 G Danfoss motorlu R134A soğutucu gazlı
* Yaklaşık 220 Watt gücünde +2 /+6 °C sıcaklık aralıklarında çalışan, polystren izolasyon, termostatlı ısı kontrollü
* Tekerleklidir
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 780 |
| BOY (mm) | 1.490 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 1.530 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 150 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 190 |
| HACİM (m3) | 1,7549 |
| SOĞUTMA KAPASİTESİ | +4°C |
| SOĞUTUCU GAZ | 480 GR |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,4 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| FREKANS | 50/60 HZ |
| KORUMA SINIFI | IPX4 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |

* FR 7,5 G Danfoss motorlu R134A soğutucu gazlı
* Yaklaşık 220 Watt gücünde +2 /+6 °C sıcaklık aralıklarında çalışan, polystren izolasyon, termostatlı ısı kontrollü
* Tekerleklidir
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 780 |
| UZUNLUĞU (mm) | 1.490 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1.530 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 150 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 190 |
| HƏCM (m3) | 1,7549 |
| SOYUTMA TUTUMU | +4°C |
| SOYUDUCU QAZ | 480 GR |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,4 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.