Açıklama
Sert dondurma makinesi, çift musluk
2 farklı çeşitte, yüksek kalite custard (Amerikan dondurması), düşük devir dondurma veya sorbe üretimi için.
| Kapasite |
| 18.9 litre/saat x2 |
| Hazne boyutu | 18,9 litre x2 |
| Uzunluk | 673 mm |
| Derinlik | 860 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Net ağırlık | 374.2 kg |

2 farklı çeşitte, yüksek kalite custard (Amerikan dondurması), düşük devir dondurma veya sorbe üretimi için.
| Kapasite |
| 18.9 litre/saat x2 |
| Qab ölçüsü | 18,9 litr x2 |
| En | 673 mm |
| Uzunluğ | 860 mm |
| Hündürlük | 1565 mm |
| Çəki | 374.2 kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.