Açıklama
* Paslanmaz yüzey, 5GN, 850 watt gücünde +4/+6 °C sıcaklık aralığında, 0,75 m² soğutma alanı
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 600 |
| BOY (mm) | 1765 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 425 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 52 |
| HACİM (m3) | 0,4501 |
| SOĞUTMA KAPASİTESİ | +3°C +5°C |
| SOĞUTUCU GAZ | 250 GR |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,30 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| FREKANS | 50/60 HZ |
| KORUMA SINIFI | IPX4 |
| ÜRÜN MENŞEİ | TURKEY |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |

* Paslanmaz yüzey, 5GN, 850 watt gücünde +4/+6 °C sıcaklık aralığında, 0,75 m² soğutma alanı
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 600 |
| UZUNLUĞU (mm) | 1765 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 425 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 52 |
| HƏCM (m3) | 0,4501 |
| SOYUTMA TUTUMU | +3°C +5°C |
| SOYUDUCU QAZ | 250 GR |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,30 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.