Açıklama
*Paslanmaz gövde.
*Tek kapak.
*Termostat kontrollü 50-300 C.
*Isıya dayanıklı kulp.
*Kullanım alanı 25×30 cm.
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 340 |
| BOY (mm) | 400 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 270 |
| TENCERE ÇAPI (mm) | 17 |
| TENCERE DERİNLİK (mm) | 26,5000 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 19 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 40 cm |
| HACİM (m3) | 45 cm |
| KAPASİTE | 31 cm |
| SOĞUTMA KAPASİTESİ | 230 V |
| SOĞUTUCU GAZ | 50-60 Hz |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,1000 |
| VOLT | 230 |
| FREKANS | 50/60 |
| LPG GAZ TÜKETİMİ | TÜRKİYE |
| ÜRÜN MENŞEİ | TÜRKİYE |

*Paslanmaz gövde.
*Tek kapak.
*Termostat kontrollü 50-300 C.
*Isıya dayanıklı kulp.
*Kullanım alanı 25×30 cm.
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 340 |
| UZUNLUĞU (mm) | 400 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 270 |
| QAZAN DİAMETRİ (mm) | 17 |
| QAZAN DƏRİNLİYİ (mm) | 26,5000 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 19 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 40 cm |
| HƏCM (m3) | 45 cm |
| TUTUM | 31 cm |
| SOYUTMA TUTUMU | 230 V |
| SOYUDUCU QAZ | 50-60 Hz |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,1000 |
| VOLT | 230 |
| TEZLİK | 50/60 |
| LPG QAZ İSTİFADƏSİ | |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.