Açıklama
- Kompak tasarım
- Tırtıklı ve Düz döküm seçeneği
- Yağdanlık
| Kapasite | 53×25 cm plate |
|---|---|
| Güç (KW) | 3 Kw / 240 V |
| Dış Ebatlar (mm) | 560 x 400 x 23 |
| Ağırlık | 32 kg |

| Tutumu | 53×25 cm plate |
|---|---|
| Güc (KW) | 3 Kw / 240 V |
| Çöl Ölçülər (mm) | 560 x 400 x 23 |
| Çəki | 32 kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.