Açıklama
- Kompak tasarım
- Tırtıklı ve Düz döküm seçeneği
- Yağdanlık
| Kapasite | 45×25 cm plate |
|---|---|
| Güç (KW) | 3,1 Kw / 240 V |
| Dış Ebatlar (mm) | 505 x 400 x 230 |
| Ağırlık | 34 kg |

| Tutumu | 45×25 cm plate |
|---|---|
| Güc (KW) | 3,1 Kw / 240 V |
| Çöl Ölçülər (mm) | 505 x 400 x 230 |
| Çəki | 34 kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.