Açıklama
- Tost Makineleri
- Tırtıklı ve Düz döküm seçeneği
| Kapasite | 35×25 cm plate |
|---|---|
| Güç (KW) | 2,7 Kw / 240 V |
| Dış Ebatlar (mm) | 400 x 400 x 240 |
| Ağırlık | 24 Kg |

| Tutumu | 35×25 cm plate |
|---|---|
| Güc (KW) | 2,7 Kw / 240 V |
| Çöl Ölçülər (mm) | 400 x 400 x 240 |
| Çəki | 24 Kg |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.