Description
*304 keyfiyyətli paslanmayan poladdan hazırlanıb.
*Ət yükləmə yerində 304 keyfiyyətli paslanmayan polad təbəqə istifadə olunur.
*Sökmək və təmizləmək asandır.
*İrəli və geri işləyə bilir.
*Soyutma sistemi mövcuddur.
*304 keyfiyyətli paslanmayan poladdan hazırlanıb.
*Ət yükləmə yerində 304 keyfiyyətli paslanmayan polad təbəqə istifadə olunur.
*Sökmək və təmizləmək asandır.
*İrəli və geri işləyə bilir.
*Soyutma sistemi mövcuddur.
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 360 |
| UZUNLUĞU (mm) | 850 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 490 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 100 |
| TUTUMU | 600kg/saat |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 3 kw |
| VOLT | 380 |
| TEZLİK | 50 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.