Description
Qaz Konveksiya Fırını 40 Gn 1/1 Tepsi Tutumlu, Manual
Qaz Konveksiya Fırını 40 Gn 1/1 Tepsi Tutumlu, Manual
| TİP | Qazlı |
| EN (mm) | 1100 |
| UZUNLUĞU (mm) | 944 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 2021 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 220,5 |
| TUTUMU | 40 GN 1/1 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,8 kW |
| VOLT | 230 / NPE |
| TEZLİK | 50/60 Hz |
| LPG TİPİ | G30 |
| LPG GÜCÜ | 40 kW |
| LPG GİRİŞ DİAMETRİ | 3/4″ |
| LPG NOMİNAL TƏZYİQİ | 30-50 mbar |
| TƏBİİ QAZ TİPİ | G20 |
| TƏBİİ QAZ GÜCÜ | 40 kW |
| TƏBİİ QAZ GİRİŞ DİAMETRİ | 3/4″ |
| DİAMETRİ NOMİNAL TƏZYİQİ | 21 mbar |
| İSTİ SU TƏZYİQİ | 2-4 Bar |
| SOYUQ SU GİRİŞ DİAMETRİ | 3/4″ |
| SOYUQ SU TƏZYİQİ | 2-4 Bar |
| DRENAJ GİRİŞ DİAMETRİ | 2″ |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.

Reviews
There are no reviews yet.