Description
Tək mərtəbəli, daş dibli olan pizza sobası
İşıqlandırma lampası və şüşə qapaq
Müstəqil yuxarı və aşağı 400 ° C termostat
Qaya yunu ilə ən yaxşı səviyyədə istilik izolyasiyası
Termometr ilə fasiləsiz real temperatur ölçülməsi
Tək mərtəbəli, daş dibli olan pizza sobası
İşıqlandırma lampası və şüşə qapaq
Müstəqil yuxarı və aşağı 400 ° C termostat
Qaya yunu ilə ən yaxşı səviyyədə istilik izolyasiyası
Termometr ilə fasiləsiz real temperatur ölçülməsi
| Çöl Ölçüləri (mm) | 1185x1080x400 |
|---|---|
| İç Ölçüləri(mm) | 920x920x140 |
| Tutumu | Ø25 sm 9 Pizza |
| Güc (KW) | 10 kW / 3 NAC 400 V |
| Çəki | 117 kq |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.