Texniki Özəllikləri
| TİP | Qazlı |
| EN (cm) | 90 |
| UZUNLUĞU (cm) | 80 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 87 |
| QAZ GÜCÜ (kw) | 14 |
| QAZ BAĞLANTISI | 1/2″ |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| MARKA | Modular |
| TİP | Qazlı |
| EN (cm) | 90 |
| UZUNLUĞU (cm) | 80 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 87 |
| QAZ GÜCÜ (kw) | 14 |
| QAZ BAĞLANTISI | 1/2″ |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| MARKA | Modular |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.