Texniki Özəlliklər
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 90 |
| Uzunluq (cm) | 40 |
| Hündürlük (cm) | 87 |
| Elektrik Gücü (KW) | 1 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50-60 |
| Kabel Bağlantısı | 3G1 |
| Amper (A) | 5 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 90 |
| Uzunluq (cm) | 40 |
| Hündürlük (cm) | 87 |
| Elektrik Gücü (KW) | 1 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50-60 |
| Kabel Bağlantısı | 3G1 |
| Amper (A) | 5 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.