Açıklama
* 320 Kg/Gün küp buz makinesi
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 760 |
| BOY (mm) | 620 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 575 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 74,30 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 88 |
| HACİM (m3) | 0,4120 |
| KAPASİTE | 320 |
| SOĞUTUCU GAZ | R404a |
| VOLT | 230 V NPE |
| FREKANS | 50 |
| SOĞUK SU BASINCI | 1bar/5bar |
| DRANAJ GİRİŞ ÇAPI | 20 mm |
| MAKSİMUM GÜRÜLTÜ | 63 |
| KORUMA SINIFI | IP 21 |
| ÜRÜN MENŞEİ | İtalya |
| MARKA | SIMAG |

* 320 Kg/Gün küp buz makinesi
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 760 |
| UZUNLUĞU (mm) | 620 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 575 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 74,30 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 88 |
| HƏCM (m3) | 0,4120 |
| TUTUMU | 320 |
| SOYUDUCU QAZ | R404a |
| VOLT | 230 V NPE |
| TEZLİK | 50 |
| SOYUQ SU TƏZYİQİ | 1bar/5bar |
| DRENAJ GİRİŞ DİAMETRİ | 20 mm |
| MAKSİMUM SƏS | 63 |
| QORUMA SİNİFİ | IP 21 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| MARKA | SIMAG |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.