Açıklama
- Prestige seri Dijital Kontrollü Çift Katlı Pizza Fırını
- Baca Kontrolü
- Gövdeden ayrılmış kontrol paneli
| Dış Ebatlar (mm) | 1100x890x690 |
|---|---|
| İç Ebatlar (mm) | 700x700x140 |
| Kapasite | Ø30 cm 5+5 Pizza |
| Güç (KW) | 11 kW / 3 NAC 400 V |
| Ağırlık | 120 kg |

| Çöl Ölçüləri (mm) | 1100x890x690 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 700x700x140 |
| Tutumu | Ø30 sm 5+5 Pizza |
| Güc (KW) | 11 kW / 3 NAC 400 V |
| Çəki | 120 kq |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.