Description
- Prestij Serialı Rəqəmsal İdarəetməli Tək Mərtəbəli Pizza Fırını
Baca nəzarəti
Gövdədən ayrılmış idarəetmə paneli
| Çöl Ölçüləri (mm) | 1100x890x690 |
|---|---|
| İç Ölçüləri (mm) | 700x700x140 |
| Tutumu | Ø30 sm 5+5 Pizza |
| Güc (KW) | 11 kW / 3 NAC 400 V |
| Çəki | 120 kq |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.