Açıklama
* Havuz alttan ısıtmalı 2000 watt’lık yapışkan rezistanslı,
* 70 °C – 80 °C sıcaklık aralığında dijital termometre termostatlıdır.
* Tekerleklidir.
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 780 |
| BOY (mm) | 1.490 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 1.530 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 130 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 170 |
| HACİM (m3) | 1,7549 |
| SOĞUTMA KAPASİTESİ | +40°C +45°C |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,5 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| FREKANS | 50/60 HZ |
| KORUMA SINIFI | IPX4 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |

* Havuz alttan ısıtmalı 2000 watt’lık yapışkan rezistanslı,
* 70 °C – 80 °C sıcaklık aralığında dijital termometre termostatlıdır.
* Tekerleklidir.
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 780 |
| UZUNLUĞU (mm) | 1.490 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1.530 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 130 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 170 |
| HƏCM (m3) | 1,7549 |
| SOYUTMA TUTUMU | +40°C +45°C |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,5 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.