Description
* 2000 W tutma müqavimətinə malik altdan qızdırılan hovuz,
* 70 ° C – 80 ° C temperatur aralığında rəqəmsal termometr
* Təkərli.
* 2000 W tutma müqavimətinə malik altdan qızdırılan hovuz,
* 70 ° C – 80 ° C temperatur aralığında rəqəmsal termometr
* Təkərli.
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 780 |
| UZUNLUĞU (mm) | 1.490 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1.530 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 130 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 170 |
| HƏCM (m3) | 1,7549 |
| SOYUTMA TUTUMU | +40°C +45°C |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,5 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.