Texniki Özəllikləri
| EN (mm) | 1600 |
| UZUNLUĞU (mm) | 600 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1750 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 32,01 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
| EN (mm) | 1600 |
| UZUNLUĞU (mm) | 600 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1750 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 32,01 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.