Description
* Paslanmayan poladdan hazırlanan korpus
* Əyilmiş Şüşə pərdəsi
* Üst ayaqları paslanmayan polad borudan hazırlanmışdır
* Ayaqların üst lövhəyə montaj nöqtəsi paslanmayan polad qolbaqla gizlənir
* Paslanmayan poladdan hazırlanan korpus
* Əyilmiş Şüşə pərdəsi
* Üst ayaqları paslanmayan polad borudan hazırlanmışdır
* Ayaqların üst lövhəyə montaj nöqtəsi paslanmayan polad qolbaqla gizlənir
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 1900 |
| UZUNLUĞU (mm) | 300 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 530 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 25,00 |
| HƏCM (m3) | 0,3 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.