Texniki Özəllikləri
| AÇIQLAMA | *8 bölməli. |
| TİP | Neytral |
| NET AĞIRLIQ (Kq) | 0,8800 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
| AÇIQLAMA | *8 bölməli. |
| TİP | Neytral |
| NET AĞIRLIQ (Kq) | 0,8800 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.