Description
* Paslanmayan hovuz, 6GN, 4000 vatt güc, +30/ +90 ° C temperatur aralığı, 108 lt tutum
* Paslanmayan hovuz, 6GN, 4000 vatt güc, +30/ +90 ° C temperatur aralığı, 108 lt tutum
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 600 |
| UZUNLUĞU (mm) | 2.090 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 300 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 32 |
| HƏCM (m3) | 0,3780 |
| TUTUMU | 110 lt |
| SOYUTMA TUTUMU | +70°C +80°C |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 4 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.