Description
* Paslanmayan polad səth, 3GN, 2000 vat güc, +30/ +90 ° C temperatur aralığı, 0,44 m² istilik sahəsi
* Paslanmayan polad səth, 3GN, 2000 vat güc, +30/ +90 ° C temperatur aralığı, 0,44 m² istilik sahəsi
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 600 |
| UZUNLUĞU (mm) | 1115 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 120 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 18 |
| HƏCM (m3) | 0,0803 |
| SOYUTMA TUTUMU | +40°C +45°C |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2 KW |
| VOLT | 220-240 V NPE |
| TEZLİK | 50/60 HZ |
| QORUMA SİNİFİ | IPX4 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.