Description
* Məhsul konstruksiyası paslanmayan poladdan hazırlanıb
* Rəfin üzü 40 mm -dir
* Məhsul konstruksiyası paslanmayan poladdan hazırlanıb
* Rəfin üzü 40 mm -dir
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 1000 |
| UZUNLUĞU (mm) | 300 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 40 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 3,30 |
| HƏCM (m3) | 0,01 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.