Texniki Özəlliklər
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 87 |
| Uzunluq (cm) | 90 |
| Hündürlük (cm) | 89,4 |
| Nimçələr | 6 |
| Tutum | Gn 1/1 |
| Buxar Enjeksiyonu | Kazan |
| Elektrik Gücü (KW) | 14.1 |
| Voltaj | 380-415 |
| Frekans | 50-60 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 87 |
| Uzunluq (cm) | 90 |
| Hündürlük (cm) | 89,4 |
| Nimçələr | 6 |
| Tutum | Gn 1/1 |
| Buxar Enjeksiyonu | Kazan |
| Elektrik Gücü (KW) | 14.1 |
| Voltaj | 380-415 |
| Frekans | 50-60 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.