Texniki Özəlliklər
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 84.5 |
| Uzunluq (cm) | 90.5 |
| Hündürlük (cm) | 72.6 |
| Tutum | 5 GN 1/1 |
| Çəki | 98 |
| Elektrik Gücü (KW) | 7.9 |
| Voltaj | 380-415 |
| Frekans | 50-60 |
| Kabel Bağlantısı / Amper | 5 G 2,5/13.5 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
| Növ | Elektrikli |
| En (cm) | 84.5 |
| Uzunluq (cm) | 90.5 |
| Hündürlük (cm) | 72.6 |
| Tutum | 5 GN 1/1 |
| Çəki | 98 |
| Elektrik Gücü (KW) | 7.9 |
| Voltaj | 380-415 |
| Frekans | 50-60 |
| Kabel Bağlantısı / Amper | 5 G 2,5/13.5 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.