Description
Soyuq və ya isti içkilər hazırlamaq
Buxar çıxışı
LED işığı
Əlavə süd köpürtmə (Dinamik süd)
180 qəhvə fincanı/saat
120 isti su stəkanı/saat
140 isti şokolad fincan/saat
Maşın – WMF 1500 Splus
Soyuq və ya isti içkilər hazırlamaq
Buxar çıxışı
LED işığı
Əlavə süd köpürtmə (Dinamik süd)
180 qəhvə fincanı/saat
120 isti su stəkanı/saat
140 isti şokolad fincan/saat
Maşın – WMF 1500 Splus
| EN (mm) | 325 |
| UZUNLUĞU(mm) | 590 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 716 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,75-3,5 |
| VOLT | 220-240 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.