Description
* Yeməyi bişirdikdən sonra 20 dəqiqə isti saxlamaq xüsusiyyətinə malikdir.
* Yeməyi bişirdikdən sonra 20 dəqiqə isti saxlamaq xüsusiyyətinə malikdir.
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 410 |
| UZUNLUĞU (mm) | 490 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 630 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 6 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 7 |
| HƏCM (m3) | 0,04 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | Almaniya |
| MARKA | OZTI&RATIONAL |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.