Description
- Xüsusi hazırlanmış rəfləri olan 1/1 Gastronom və ya 60 × 40 qablar üçün istifadə edilə bilər.
Buxar üçün su qabı
90 ° C Termostatik idarəetmə
Halojen işıqlandırma lampası
| Çöl Ölçüləri (mm) | 900x800x835 |
|---|---|
| Güc (KW) | 1,5 kW / 240 V |
| GN Tutumu | 1/1 GN |
| Tepsi Aralığı | 70 mm |
| Çəki | 91 kq |
| Tepsi Tutumu | 8 ədəd 40×60 sm |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.