Description
*Elektrikli milçək öldürücü
*Tavana asılan model
* 2x40w ampul ilə
*Təsir sahəsi 110-110 m².
*Elektrikli milçək öldürücü
*Tavana asılan model
* 2x40w ampul ilə
*Təsir sahəsi 110-110 m².
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 1.270 |
| UZUNLUĞU(mm) | 215 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 390 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2×40 W |
| VOLT | 220 |
| TEZLİK | 50/60 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |
