Description
*Elektrikli milçək öldürücü
*Tavana asılan model
* 2x40w ampul ilə
*Təsir sahəsi 55-60 m².
*Elektrikli milçək öldürücü
*Tavana asılan model
* 2x40w ampul ilə
*Təsir sahəsi 55-60 m².
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 700 |
| UZUNLUĞU (mm) | 215 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 390 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2×40 W |
| VOLT | 220 |
| TEZLİK | 50/60 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.