Description
* Masa üstü cihaz modellərində mobil boşqab və mobil tepsilerdən istifadə etmək üçün tələb olunur.
* Masa üstü cihaz modellərində mobil boşqab və mobil tepsilerdən istifadə etmək üçün tələb olunur.
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 625 |
| UZUNLUĞU (mm) | 827 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 69 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 2 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 3 |
| HƏCM (m3) | 0,08 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | Almaniya |
| MARKA | OZTI&RATIONAL |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.